Choď na obsah Choď na menu
 


čelenky

5. 1. 2011

VEĽKÝ NÁVRAT ČELENIEK


Dnes sú čelenky iné. Majú buď funkčný alebo estetický charakter a slúžia ako doplnok. Sú slušivé, prepracované a vyberie si naozaj každá. Túto jeseň zažívajú veľký návrat a hojne sa nosia. Obchodíky zamerané na doplnky sú ich plné a ceny sa pohybujú v rôznej výške. Skvelá správa je, že sa nosia všetky druhy aj farby.

Medzi funkčné čelenky istotne patria pletené. Zahrejú, hrajú veselými farbami a pristanú skoro každej. Tiež pomáhajú udržať vlasy na mieste pri nepríjemnom a studenom vetre jesenného dňa. Je nepríjemné, keď silno zafučí a všetky vlasy poletujú. Nielen, že sa postrapatia, ale predovšetkým prekážajú v tvári.

Ako čelenku estetického charakteru možno chápať širokú látkovú, pevnú plastovú alebo kovovú obalenú v krásnej látce. Obe samozrejme tiež udržia neposlušné vlasy, ale hlavne sú pravou ozdobou vášho účesu.

Veľmi módne sú čelenky s kamienkami, drobnými kvietkami alebo obyčajná stuha vo vlasoch. Frčia odvážne farby, ktoré rozžiaria pochmúrne a tmavé dni. Nosí sa aj elegancia, ktorej dávajú prednosť ženy na zodpovedných postoch.

Dobre zvolenou čelenkou podčiarknete svoj vzhľad a môžete ju nosiť aj na plesy a vianočné večierky.

Máte skutočne veľký výber materiálov a farieb. Nič nepokazíte, keď si tento doplnok kúpite v modernom dizajne s leopardom, tygrom alebo zebrou. Zaujmete aj bodkami a prúžkami. Nebojte sa tohto kúska a choďte si ich zopár skúsiť. Uvidíte, že vás niektorá osloví a rada ju budete nosiť. Pri výbere sa neriaďte len módnymi trendami, ale dajte aj na váš farebný typ a vyberajte aj s ohľadom na tvar vašej tváre.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.