Choď na obsah Choď na menu
 


Najhoršie obliekajúce sa celebrity!

 

Katie Holmes, Profimedia.czKatie Holmes, Profimedia.czcelá fotogaléria

Rebríčky najhoršie oblečených celebrít sa objavujú každý rok v rôznych renomovaných magazínoch. Na ich čele môžeme nájsť poväčšine tie isté mená. Napriek finančným prostriedkom, za ktoré by si mohli zaplatiť najlepších stylistov, sa spoliehajú na svoj „dobrý“ vkus a ich módne výstrelky niekedy naozaj prekvapia.

 

V prvom rade musíme rozlišovať medzi hviezdami, ktoré sa obliekajú zle permanentne a dokonca si na tomto fakte vybudovali imidž, a medzi tými, ktoré len občas „uletia“.

„Iba som sa zabudla dobre obliecť“

Medzi celebrity, ktoré boli nachytané oblečené horšie ako zle, patrí napríklad aj vzorná manželka a jedna z najštýlovejších herečiek sveta Katie Holmes. Ktovie čo povedal Tom Cruise, že si jeho nežná polovička požičala jeho rifle, a vyšla do ulíc. Rozhodne sexi nevyzerá.

 

Sarah Jessica Parker, Profimedia.czSarah Jessica Parker, Profimedia.czcelá fotogaléria

Rovnako po domácky oblečenú nachytali aj módnu ikonu Sarah Jessicu Parker. Tá sa však občas dá strhnúť štýlom newyorskej ulice a „dooblieka“ sa aj na červený koberec.

 

A kto sa zabúda dobre obliecť stále

„Kamošky“ Paris Hilton a Britney Spears majú okrem priateľstva spoločný aj veľmi zlý vkus. Ich kreácie niekedy naozaj berú dych. Najznámejšie sú slnečné okuliare Paris, vďaka ktorým by sme ju skôr mohli zaradiť do mušacej kolónie, alebo trend nosiť psíka ako doplnok outfitu.

No a mini-šatočky Britney, ktoré zásadne nedopĺňa spodným prádlom, by síce mohli byť v pohode, pokiaľ nemáte pár kíl navyše a netrpíte pokročilým štádiom celulitídy ako známa speváčka (?).

V popredí najhoršie oblečených celebrít sa dlhé roky držia aj dvojičky Olsenové. Na svoju anorekticky vychudnutú postavu sú schopné obliecť si hocičo- od dedovej flanelovej košele, až po maminu zásteru, a hovoria tomu vznešene „grunge“ štýl. No, ktovie, kam sa svet módy posunie po vydaní ich knihy, v ktorej radia svetu ako sa obliekať.

 

Paris Hilton, Profimedia.czParis Hilton, Profimedia.czcelá fotogaléria

Dcéra slávneho speváka Lionela Richieho, Nicole, je známejšia svojou vychudnutou postavou a problémami s drogami, ako hereckou, či speváckou kariérou.

 

A okrem toho vyhrala rebríček najhoršie oblečených celebrít. Či sa čerstvá mamička poučí a konečne sa začne obliekať ako sa na dámu patrí, ukáže čas.

Aj sexbomba Pamela Anderson je známa nie práve vyberaným vkusom. Dokázala to aj počas návštevy Bratislavy, kedy si na seba navliekla čosi ako žltý overal.

Ale nebol to jej jediný módny prešľap. Herečka sa totiž drží hesla: „Je úplne jedno, čo si na seba oblečiem, hlavne nech mi trčia prsia.“ Škoda len, že jej prsia začínajú byť trochu okukané.

Aj Slovensko má svoje „hviezdy“

 

Sestry Olsenové, Profimedia.czSestry Olsenové, Profimedia.czcelá fotogaléria

Kedysi romantická kráska Zuzana Norisová, dnes udivuje českú, aj slovenskú spoločnosť oblečením, ktoré bez pochýb možno nazvať bláznivým.

 

Farebné kombinácie, vrstvenie, infantilná bižutéria- to je nový štýl herečky, ktorá sa preslávila hlavnou úlohou vo filme Rebelové.

Nie veľmi trendy štýl sedemdesiatych rokov, doplnený kúskami zo sekáča. Aj taký je šatník prvej slovenskej superstar Katky Koščovej. Aj preto získala ocenenie Metla roka, ktoré síce prijala s nadhľadom, ale úprimne priznala, že sa chce poučiť.


 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super blog

(nika, 24. 4. 2011 20:14)

bommmmbbbbba najlepšiy blog aky som videla!!!!!:):)